Registrace

Uživatelské jméno může obsahovat pouze písmena (A-Z), tečku (.) a pomlčku (-). Maximální délka je 24 znaků. E-mailová adresa je povinná. Potvrzovací zpráva bude zaslána na uvedenou e-mailovou adresu.

Uživatelské jméno
Heslo
Heslo (kontrola)
E-mail
Odběr e-mailů
Kontrola This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Podmínky

Úvodem poděkuji za registraci a jen upozorním, že systém Sunlight využívá cookies jen nezbytná vůči systému a nezneužívá je nad rámec technické nutnosti, čili k monitoringu návštěvnosti, rozlišení lidí od botů a jaké stránky uživatelé procházejí. Bez vašeho svolení jej nebudu předávat třetí osobě!

-Systém Sunlight mi plně vyhovuje jednoduchou správou stránek a obsahu nenáročnou formou a pokud mi k tomu nedáte sami svolení, nebudu svévolně Vaši email adresu nebo skutečné jméno či nick poskytovat třetím osobám ;) Stejně tak čekám od Vás, že se na mých stránkách budete chovat korektně a nebudete jejich obsah v případě jakýchkoliv citlivých informací poskytovat dál.

-Ctíme Netiketu a respektujeme barvu pleti, vyznání, rasovou či státní příslušnost, sexuální orientaci a jiné, co by mohlo být v kontrastu s dobrými mravy a zásadou slušnosti a čestnosti ;) Vulgárnost či hulvátství trestám po zaznamenání letenkou, smazáním účtu a vystavením jména-nicku  na samostatný list s tím, že zde zdůvodním s jeho/její citací, co udělal/a! Samozřejmě, dle technických možností též ban!

-Pokud se zde někdo na něco ptá, prosím, v písemném projevu ctěte to, že to může být člověk nezkušený daného tématu, problematiky a někde se to naučit musí, vzpomeňte si na své začátky a prosím, pokud budete o tématu či problému informovanější, zkuste poradit ;) Nejen já, ale později i jiní řešící stejný problém a nalezivší odpověď třeba u mě pak budou také vděční ;) 
Občas se může stát, klidně i častěji, bude záležet na Vašich předpokladech a požadavcích, že v systémových emailech se kromě novinek o webu a systému může objevit i cílená reklama, třeba na základě oblíbených témat nebo směru diskusí ;) Nikomu nebudu silou reklamu nutit, pokud mi napíšete SZ, že takovou reklamu nechcete, pravděpodobně Vám doporučím si newsleetter vypnout ;) Sem tam rádi ušetříme všichni, zvláště, pokud se jedná o fakt dobrou nabídku ;) 

-Reklama může dle domluvy na webu být, nikoliv vynucená a klidně i výměnou bannerů ;) Napište mi ideálně přes email a uvidíme. Nikdy si nic nevynucujte, nejsem typ člověka, co by po něčem skočil, protože to jiní jen prostě chtějí ;) 

-Profil až na email, který, pokud Vás bude hodně, mohu s malou úpravou proti spambotům zobrazit a kromě Vašeho podpisu, nebude nyní co víc zobrazovat s ohledem na gdpr ;) Pečlivě si rozmyslete, co do profilu píšete a jak chcete být podpisem a kolonkou "o mně" vidět ;) Nikoho nebudu omezovat ve vlastním odkazu na web, nežádanou reklamu ihned opravuji či ruším účet!

-Na výtky, dotazy a přání či stížnosti využijte sekce k tomu určené (ideálně fórum). Nevědomost neomlouvá, i když jsme jen lidi ;) 
 

 Na závěr: reklama se může na stránkách objevit jen za předem daných podmínek s tím, že pokud pouze odkazuji na Vás jako zdroj, je to záměr, jelikož můžete mít víc jak jeden článek, kód, téma, inspiraci a upřímně se mi jako lepší možnost jeví načrtnout: "čerpám kód a data z..." třeba :D Nikdy nehodlám takové reklamy zneužít a snad se se mnou dá domluvit téměř na všem ;) 

Příjemné procházení, čtení a užívání Přeje Marty9xxxx